Błękitni Stargard Szczeciński   Ina Goleniów
Stargard Szczeciński

2014-04-13, 10:00

Czas spotkania: 60 min.

Kolejnym wysokim zwycięstwem zakończył się ligowy mecz naszej drużyny z "Iną" Goleniów.

Wynik 15:0 mówi sam za siebie, nasi chłopcy przewyższali przeciwników w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła.

Było bardzo dużo dobrych akcji zakańczanych strzałami.

BRAWO !!!

Graliśmy w składzie: Rostkowski, Rezaeian, Sawczak, Drozd, Bartkowiak, Purczyński, Góralski, Mucha, Rybicki oraz Konopacki, Surwiłło, Pelikan, Przychocki.

Bramki strzelali: Mucha, Rybicki, Bartkowiak, Sawczak, Góralski i Purczyński.

W kolejnych meczach już nie będzie tak łatwo...

Druga drużyna rozegrała mecz towarzyski z drugą drużyną Błękitnych 2001, ponieważ zespół gości przyjechał tylko jednym składem. Mecz zakończył się remisem 2:2, a jego przebieg był bardzo ciekawy. Pierwsze 15-20 minut należało do przeciwnika, który co chwilę nękał nas atakami, a my nie potrafiliśmy dłużej utrzymać się przy piłce. Końcowe 10 minut pierwszej połowy oraz prawie cała druga połowa to już zupełnie inny mecz. Chłopcy dużo dokładniej rozgrywali piłkę, stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia bramki, a dwie z nich wykorzystali Przemek Piluk i Paweł Pelikan.

BRAWO !!!

Graliśmy w składzie: Konopacki, Borzym, Surwiłło, Flas, Kotowicz, Zaborowski, Piluk, Kasprzyk, Pelikan oraz Czyżyk, Lipski, Rostkowski, Dudkowski, Kowalewski, Przychocki.