statystyki szczegółowe

Aktualności

Finał TYMBARKU nie dla nas

• autor: trener, 2014-04-11 08:19

W finale wojewódzkim turnieju o Puchar Tymbarku odpadliśmy w ćwierćfinale po porażce z drużyną z Trzcińska Zdroju 1:3.

Rozgrywki rozpoczęły się od zmagań grupowych, w których 24 drużyny podzielono na 6 grup po 4 drużyny

Awans do dalszej fazy zapewniony mieli zwycięzcy grup oraz dwie najlepsze drużyny z drugich miejsc.

W grupie starliśmy się z Kołobrzegiem (3:1), Brzeskiem (6:0) i Gryfinem (8:1). Mecze grupowe miały podobny przebieg, szybko zdobywaliśmy bramki i kontrolowaliśmy przebieg spotkania.

W ćwierćfinale z Trzcińskiem początek należał do nas, jednak nie wykorzystaliśmy kilku okazji do zdobycia bramki. kilka minut później, grająca w bardzo prosty sposób drużyna rywali zdobyła dwie bramki, a nasi chłopcy troszkę się "zablokowali". Tuż przed przerwą tracimy kolejną bramkę i jest 0:3. Na drugą połowę zmobilizowani wyszli na boisko, naprawdę walczyli o każdą piłkę, z każdej akcji chcieli oddać celny strzał, niestety udało się zdobyć tylko jedną bramkę i odpadliśmy z turnieju.

Chłopcy nic się nie stało, dla mnie byliście najlepsi !

Graliśmy w składzie: Rostkowski, Bartkowiak, Rezaeian, Sawczak, Turski, Purczyński, Mucha, Rybicki, Konopacki, Drozd, Surwiłło i Kasprzyk.